Bramy podwieszane

Opis

brama-podwieszana-slidepro-wisniowski

Bramy przesuwno-podwieszane SlidePro

 

Galeria

 

Bramy podwieszano-przesuwne SlidePro

Sprawdzona konstrukcja bram w zmodyfikowanej wersji została dostosowana do nowego typu skrzydła wykonywanego z paneli do produkcji skrzydeł bram segmentowych. Dzięki temu SlidePro uzyskała wyjątkowe walory estetyczne, wyższe parametry wytrzymałościowe konstrukcji oraz bardzo dobry współczynnik termoizolacji.

Praktyczna funkcjonalność bramy SlidePro wynika z ograniczenia do minimum elementów, które oprócz zapewnienia nieskomplikowanego montażu ułatwi swobodną i bezawaryjną prace bramy. Możliwość montażu do sufitu bądź nadproża czyni bramę uniwersalną pod względem zastosowania. Podobnie jak inne typy bram o konstrukcji podwieszano przesuwnej, SlidePro może być wykonana w wersji jedno-, lub dwuskrzydłowej.

slidepro-brama-przemyslowa-jednoskrzydlowa__1_
slidepro-brama-przemyslowa-dwuskrzydlowa__1_

Budowa płaszcza z paneli ocieplonych termoizolacyjną pianką w połączeniu z systemem uszczelnień na całym obwodzie zapewnia bramie optymalne parametry przenikalności cieplnej, osiągając wartość na poziomie nawet U=2,07 [W/m2xK], co potwierdzają badania Instytutu Techniki Budowlanej.

Zastosowanie paneli z przetłoczeniem V w kolorze RAL 9006 z możliwością malowania strukturalnego w dowolnym kolorze z palety RAL (od wewnątrz kolor zbliżony do RAL 9002) nadają stylistyce bramy SlidePro minimalistycznego charakteru. Idealnie dopracowane detale konstrukcji i płaszcza potęgują wrażenie jednolitego wyglądu, dzięki czemu bramy te doskonale odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

73acab55cdOsłona szyny jezdnej
b573dc8737Rolki łożyskowane
106e21039cPołączenie skręcane
604b19b0d3Poszycie bramy

Zobacz więcej

8f44c573a4Kratka wentylacyjna
23e4edda49Brama w wersji z ociepleniem

Bramy podwieszane przesuwne WIŚNIOWSKI – sprawdzona technologia oraz prosty montaż

wisniowski_bramy_przemyslowe_bramy_podwieszane_wew

Wymagana długość podjazdu

przemyslowa_brama_przesowna_06
Bramy przemysłowe podwieszane przesuwne to proste rozwiązania w halach o ograniczonych możliwościach zabudowy. Znajdują zastosowanie w pomieszczeniach, do zabudowy otworów o dużej szerokości.

Wzory

aa5c6ead61Brama podwieszana przesuwna wypełniona blachą T-10, układ wypełnienia pionowy, brama z symetrycznym podziałem skrzydeł
249069592cBrama przesuwna podwieszana dwuskrzydłowa wypełniona blachą T-10, układ wypełnienia poziomy
2de916ccd8Brama przesuwna podwieszana jednoskrzydłowa wypełniona blachą T-10, układ wypełnienia pionowy

Zobacz więcej

cf1fc453fcBrama przesuwna podwieszana dwuskrzydłowa wypełniona blahą T-10, układ wypełnienia pionowy, brama z okienkami w układzie pionowym oraz z kratką wentylacyjną
c9ec3de10dBrama przesuwna podwieszana jednoskrzydłowa wypełniona blachą T-10, układ wypełnienia pionowy, brama z drzwiami przejściowymi oraz okienkami w układzie poziomym
fc430317dcDrzwi stalowe wypełnione blacha trapezową T-10, układ wypełnienia pionowy

 

Dostępna jest w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, w pionowym lub poziomym układzie wypełniona blachą trapezową T – 10. Można ją docieplić, zamontować drzwi przejściowe, przeszklenia lub kratki wentylacyjne.

Kolorystyka

3ac36b8b5cPopielaty, RAL 7016
cc46832dd0Brązowy, RAL 8014
0ccde09d11Ciemnobrązowy, RAL 8017
7a19c51c75Srebrny, RAL 9006
dd826509b3Biały, RAL 9016

Zobacz więcej

8fbf0df84cBordo, BTX 2701

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego
i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Nowoczesne technologie okleinowania, umożliwiają nam uzyskanie powierzchni o strukturze i kolorze naturalnych odcieni drewna oraz innych odcieni zbliżonych do RAL. By zapewnić stuprocentową satysfakcję wykorzystujemy okleiny wiodących światowych producentów.

ral_01