Ogrodzenia posesyjne

Opis

ogrodzenie_render_10lat

Kompleksowy system ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI to funkcjonalność, bezpieczeństwo i estetyka

Galeria

Dlaczego warto zainwestować w kompletny system ogrodzeniowy?

wisniowski_systemy_ogrodzeniowe
Określenie „System Ogrodzeniowy” oznacza: bramy, furtki, segmenty, słupki oraz akcesoria montażowe, czyli wszystkie niezbędne elementy, aby funkcjonalnie ogrodzić teren. Zamawiając komletny system, zyskujesz ujednolicony wygląd całego ogrodzenia. Masz pewność, że będzie łatwe w montażu. W dodatku całe ogrodzenie można zamówić w jednym miejscu, nie tracąc czasu i energii na poszukiwania. Firma WIŚNIOWSKI oferuje kompletne systemy ogrodzeniowe dostępne w Sieci Sprzedaży na terenie kraju i poza jego granicami.

Dlaczego znak CE na bramie gwarantuje bezpieczeństwo?

Znak CE oznacza bramę, która spełnia wymagania normy europejskiej EN 13241-1. Norma ta stawia wszystkim producentom bram wysokie wymagania w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osób i mienia. Rozwiązania stosowane w bramach WIŚNIOWSKI: wyłącznik przeciążeniowy, listwa zderzakowa, lampa sygnalizacyjna, fotokomórki, listwy bezpieczeństwa gwarantują bezpieczną pracę bramy.
ce

Jak zaplanować ogrodzenie?

jak_zaplanowac_ogrodzenie_1
jak_zaplanowac_ogrodzenie_2

Zobacz więcej

Różne warianty wykonania:

segmenty_i_slupki_wisniowskiSegmenty, słupki systemowe, brama i furtka wykonane ze stali
segmenty_ogrodzeniowe_wisniowskiSegmenty, brama i furtka wykonane ze stali, zamontowane do słupków murowanych
segmenty_i_slupki_wisniowski_na_podmurowceSegmenty i słupki systemowe stalowe, montowane na podmurówce

Dobór szerokości segmentów w jednej linii:

ogrodzenia_posesyjne_wszystkie_na_wymiarBok składa się z segmentów o jednakowych szerokościach, wykonanych „na wymiar”
ogrodzenia_posesyjne_ostatni_na_wymiarBok ogrodzenia składa się z segmentów z typoszeregu, ostatni element wykonany „na wymiar”

Rozwiązania na terenach pochyłych:

schodkowanie_segmentow_wisniowskiSchodkowanie segmentów
skosne_segmenty_wisniowskiSkośne segmenty

Brama wjazdowa:

brama_przesuwna_wisniowskiBrama przesuwna jest uniwersalnym rozwiązaniem zamknięcia wjazdu. Skrzydło nie zajmuje miejsca w świetle wjazdu, przesuwa się po wewnętrznej stronie ogrodzenia nie dotykając gruntu. Istnieje możliwość zastosowania dwóch kier otwierania bramy L i P.
brama_dwuksrzydlowa_wisniowskiBramę dwuskrzydłową możemy zamontować wszędzie, gdzie jest wystarczająca ilość wolnego miejsca na swobodne otwarcie skrzydeł.

furtka_wisniowski

Furtka powinna zapewniać swobodne wejście na posesję. Może otwierać się w dowolnym kierunku.

Skrzynka na listy powinna być usytuowana w pobliżu furtki. Umieszczona w segmencie komponuje się za całością ogrodzenia.

skrzynka_pocztowa_wisniowski

miejsce_na_kosz

Kwestię obecności pojemników na śmieci na naszej działce możemy łatwo rozwiązać budując altankę, mur lub parkan wykończony dodatkowymi furtkami lub segmentami.

Jeżeli w linii ogrodzenia znajdują się przeszkody: drzewa, krzewy, słupy, skrzynki elektryczne, trzeba je odpowiednio ominąć.

ominiecie_drzewa
obudowanie_skrzynki_elektrycznej

dostep_do_mediow

Jeżeli musimy zapewnić wygodny dostęp do mediów znajdujących się w różnych częściach działki, możemy do tego celu wykorzystać dodatkowe furtki lub bramy.

Zabezpieczenie antykorozyjne

47027b4cac

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji
w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

68cdd8ae4c

EFEKTYWNA OCHRONA

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska
i nie stanowi dla niego obciążenia.

4986b0334e

SYSTEM DUPLEX – PODWÓJNA OCHRONA

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

bccabab43a

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH

Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny
z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

Materiały wideo