Ogrodzenia panelowe

Opis
ogrodzenia_panelowe_wisniowski_render_01

Nowoczesne i solidne zabezpieczenie terenu

Galeria

VEGA B, VEGA B LIGHT (z przetłoczeniem)

Uniwersalne rozwiązanie

Panele kratowe z przetłoczeniem VEGA B i VEGA B Light wchodzą w skład systemu panelowych ogrodzeń kratowych.
Montaż paneli może odbywać się na czterech rodzajach słupów: Gamma – autorskim, opatentowanym rozwiązaniem opracowanym przez Firmę WIŚNIOWSKI oraz Alfa, Beta
i Omega.

Panel VEGA B wykonany jest z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy 5 mm, a panel VEGA B Light z prętów o średnicy 4 mm.
Znajdują szerokie zastosowanie przy grodzeniu parków, budynków użyteczności publicznej, supermarketów, fabryk, obiektów sportowych, a także posesji prywatnych.
panele_kratowe_vega_wisniowski_06

Systemy montażu

 

sys_alfa_plSYSTEM ALFA – na słupach o przekroju 60 x 40 mm z otworami montażowymi.
sys_beta_plSYSTEM BETA – na słupach o przekroju 60 x 40 mm z otworami montażowymi.
sys_gamma_plSYSTEM GAMMA – na dwuteowych słupach o przekroju 65 x 42 mm z otworami montażowymi.
sys_omega_plSYSTEM OMEGA – na słupach o przekroju 60 x 40 mm.

Zobacz więcej

Montowanie paneli w SYSTEMIE ALFA odbywa się za pomocą kompletów uchwytów i śrub ze stali nierdzewnej. Przy systemie montażu panel wymaga odpowiedniego wycięcia.

Mocowanie paneli w SYSTEMIE BETA odbywa się za pomocą śrub hakowych i nakrętek zrywalnych. przy łączeniu paneli poza słupem stosuje się złączki.

Słupy w SYSTEMIE GAMMA wykonane są z podwójnej blachy stalowej. Dzięki specjalnemu ukształtowaniu słupa mocowanie paneli jest niewidoczne na zewnątrz słupa.

Montaż do boków słupa w SYSTEMIE OMEGA odbywa się przy użyciu dwudzielnych obejm, łączonych ze soba za pomocą nierdzewnych śrub z nakrętkami zrywalnymi.

Zestawienie wysokości

aveex_bandera_for_wisniowski_strona_www_obrazek_ogrodzenia_przemyslowe_wysokosc_kraty_01

Parametry techniczne

Rodzaj panelu Średnica panelu (mm) Wymiary oczek prostych (mm) Wymiary oczek małych (mm) Szerokość panelu (mm) Zabezpieczenia antykorozyjne Kolory
Vega B 5 50×200 50×50 2500 ocynkowanie; ocynkowanie + powłoka poliestrowa standardowe; inne z palety RAL
Vega B Light 4 50×200 50×50 2500 ocynkowanie; ocynkowanie + powłoka poliestrowa standardowe; inne z palety RAL

VEGA 2D

Maksymalna sztywność i wytrzymałość

28ed242da9

Panele VEGA 2D wykonane są z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 6 mm i średnicy pręta pionowego 5 mm.

Panele VEGA 2D Super wykonane są z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 8 mm i średnicy pręta pionowego 6 mm.

Ogrodzenia z paneli VEGA 2D i VEGA 2D Super znajdują szerokie zastosowanie jako osłona parków, budynków użyteczności publicznej, supermarketów, fabryk, lotnisk, obiektów wojskowych i sportowych.

Systemy montażu

sys_delta_2d_plSYSTEM DELTA 2D – na słupach o przekroju 60 x 40 mm.
sys_sigma_2d_plSYSTEM SIGMA 2D – na słupach o przekroju 60 x 40 mm.
sys_omega_2d_plSYSTEM OMEGA 2D – na słupach o przekroju 60 x 40 mm.

Zobacz więcej

Panele w SYSTEMIE DELTA 2D zawieszane są na uchwytach montażowych znajdujących się pod każdym rzędem podwójnych prętów poziomych (typ 2D- L) lub z mniejszą liczbą uchwytów (typ 2D- S), montowanych za pomocą blaszek dociskowych.

Panele w SYSTEMIE SIGMA 2D zawieszane są na uchwytach montażowych znajdujących się pod każdym rzędem podwójnych prętów poziomych, montowanych za pomocą listew dociskowych.

Montaż SYSTEMU OMEGA 2D do boków słupa odbywa się przy użyciu dwudzielnych, prostokątnych obejm, łączonych ze sobą za pomocą nierdzewnych śrub z nakrętkami zrywalnymi.

Zestawienie wysokości

aveex_bandera_for_wisniowski_strona_www_obrazek_ogrodzenia_przemyslowe_wysokosc_vega2dkraty

Parametry techniczne

Rodzaj panelu Średnica prętów poziomych [mm] Średnica prętów pionowych [mm] Wymiar oczek [mm] Szerokość panelu [mm] Zabezpieczenie antykorozyjne Kolory
Vega 2D 2 x 6 5 50×200 2500 ocynkowanie; ocynkowanie + powłoka poliestrowa standardowe; inne z palety RAL
Vega 2D Super 2 x 8 5 50×200 2500 ocynkowanie; ocynkowanie + powłoka poliestrowa standardowe; inne z palety RAL

Zabezpieczenia antykorozyjne

47027b4cac

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Wszystkie elementy ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji
w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

68cdd8ae4c

EFEKTYWNA OCHRONA

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska
i nie stanowi dla niego obciążenia.

4986b0334e

SYSTEM DUPLEX – PODWÓJNA OCHRONA

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

bccabab43a

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH

Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny
z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

 

Kolorystyka

97fd5f18a3Niebieski, RAL 5010
6e90237f60Zielony, RAL 6005
a01bde1b02Grafitowy, RAL 7016
b659549664Szary, RAL 7030
f1edf01105Biały, RAL 9016

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego
z ponad 200 kolorów z palety RAL.

ral_01